• Wpisów: 6
  • Średnio co: 132 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:00
  • Licznik odwiedzin: 1 613 / 928 dni
 
siempre.brillaras
 
Witam was kochani po przerwie! Jak tam? Ja poprawiłam oceny i pasek będzie :) A wy będziecie mieć? Oczywiście ch0dzi mi o ten biało czerwony!
Zanim przejdę do Top 20 i 2 rozdziału to wakacyjny konkurs!
KONKURS
Temat: Wymarzone wakacje
Możecie zrobić wszystko, opisać swoje wymarzone wakacje, zrobić kolaż z wymarzonymi wakacjami lub co będziecie na nich robić :)Tutaj to wasza wszelka fantazja, może być wszystko co wam się kojarzy z WYMARZONYMI WAKACJAMI. Nagrodzonych otrzymamy dzięki głosowaniu, gdzie wy będziecie mogli głosować i ja wraz z moją własną komisją (nikt z blogów!) Wasze głosy będą liczyć się jako 1pkt, a moje i komisji jako 2pkt. Zgłaszać się możecie do 3 lipca a praca nadsyłać w wiadomości prywatnej do 10/15 lipca. Aby konkurs się rozpoczął muszą wziąć udział przynajmniej 3 osoby! Powiadomię was (zgłoszonych)czy konkurs ruszy  abyście mogli wykonywać i wysyłać pracę. Byłabym niezmiernie wdzięczna gdybyście prace podpisywali swoim blogiem by łatwiej mi było was szukać :) i pamiętać.
Nagrody za:
1. miejsce: wywiad, obserwacja, polecenie bloga, kolaż, dedykacja oraz 5 komentarzy i wasze życzenie :)
2. miejsce: dodanie do znajomych, polecenie bloga, kolaż, dedykacja
3. miejsce: dodanie do znajomych, dedykacja, komentarz
Warto? Zgłaszajcie się  bo myślę że warto!
3693e387e801f619f3f45c35301cc35b.jpg

TOP 20 May/ Czerwiec
1. Trylogia Niezgodna autorstwa Veronici Roth
2. Piosenka Losing the love

3. Film: Zanim się pojawiłeś
4. Serial: Słodkie kłamstewka
5. Piosenka Hello

6. Film animowany: Jak ukraść księżyc
7. Cytat:
7675.jpg

8. Koniec roku ;)
9. Plany na rok 2017
10. Piosenka Holes in the sky

11. Aktor: Lucy Hale
12. Książka; Gwiazd naszych wina
13. Piosenka: Hunger

14. Serial: CSI Kryminalne zagadki Las Vegas
15. Projektanci mody
16. Język hiszpański
17. Czarownica (film)
18. Piosenka Run boy run

19. Truskawki
20. Lip Butter
No to teraz czas na rozdział:
Rozdział 2 "Zagadka"
.Elena.
Oparłam głowę o szybę samochodu Damon'a. Byłam zmęczona, lecz mimo to nie miałam ochoty się przespać. Wolałam powrócić do domu, do mojego Stefano i przeprosić go za rano, za te przykre, zapewne raniącego go słowa. Wtedy byłam wściekła, chciałam się wygadać, lecz nie zważałam na uczucie, które raniłam z każdym wyrazem.
Miałam wyraźnie dość. Przycisnęłam włącznik radia. Z głośników wydobyła się piosenka Adele, jedna z moich ulubionych od paru lat, mogłam jej słuchać tysiąc razy, bez znudzenia tą samą treścią i melodią.
Auto gwałtownie skręciło na przeciwny pas. Zadrżałam. Znów znaleźliśmy się na tym właściwym, jednakże Damon ponownie go zmienił. Zdezorientowałam się. Przytrzymałam po bokach fotel, z obawy, że przy hamowaniu zostanę zwalona z siedziska.
Dłużej nie wytrzymałam, więc zapytałam
- Co ty robisz - zabrzmiał oto bardziej jak krzyk, niż zwykłe pytanie
Nie dopowiedział od razu. Jechał z kamienną twarzą, manewrując kierownicą. Kiedy otwierał usta, chcą odpowiedzieć szyba znajdująca się po mojej stronie pękła, a odłamki szkła wbiły mi się w nogę. Szyję przeszył ból, jakiego nigdy wcześniej nie odczuwałam. Przed oczami zaistniał mrok, zamykający moje powieki...

Otworzyłam oczy. Byłam w jakimś pokoju, chyba hotelowym. Leżałam na białej, aksamitnej poszewce. Podniosłam się do pozycji siedzącej , po czym rozglądnęłam się po wnętrzu. Sciany pomalowane były na kolor kremowy, na przeciwko posłania znajdowały się drzwi i nic więcej. W swoim wampirzym tempie podbiegłam pod wejście i pociągnęłam za klamkę, Ani drgnęła. Spróbowałam ponownie, ale tym razem mocniej, jednakże drzwi nadal stały zamknięte na cztery spusty.
 Czyjeś zimne ręce dotykały moich nagich ramion, wiec natychmiast, instynktownie obróciłam się o 180 stopni. Za mną stał Damon. Uśmiechnęłam się, a później skrzywiłam. Miał w ustach cygaro. Mimowolnie odparowałam pytaniem:
- Od kiedy ty palisz?
- A co nie wolno? - rzucił kpiąco
Był jakiś dziwny. Nigdy nie zachowywał się tak w stosunku do mnie, nigdy nie palił, nigdy nie miał zimnych dłoni, nigdy nie był szorstki...
- Otworzysz? - zapytałam niepewnie
- Nie
- Nie jesteś Damonem - stwierdziłam - On nigdy się tak nie zachowywał. Nie jesteś nim - wzięłam zamach i uderzyłam go w szczękę
- Jesteś mądrzejsza niż pozostali - zkwitował ten Nie Damon - więc pewnie rozwikłasz zagadkę
- Jaką - przerwałam
- Trzy próby, to trzy zasady. Hybryda wie najwięcej, a pierwszy go zabije, gdy zegar trzecią północ bije. Blask z komnaty knuje, więcej niż nie jeden człowiek wie, a klejnoty to słabość, bogactwa znak. Ukryj chciwość, pokonaj blask, wskrzesz Kompanię Zbrojną, a świat zamienisz w światła kwiat

Poczułam jak ktoś szarpie mnie za ramiona. Ocknęłam się. Zauważyłam Damona, zatroskanego Damona. Rzuciłam się mu w ramiona. Był ciepły, był życzliwy, był taki jak zawsze. Przytrzymałam go dłużej, musiała otrząsnąć się po tym wszystkim.
- Co się stało księżniczko? - zapytał ocierając moje łzy
Opowiedziałam mu wszystko, i razem stwierdziliśmy, że to koszmar, ale że musimy wrócić do domu, do Mystic Fallls, do Stefano, do mojego Stefano...
.....
I co uważacie? Piszcie co wydarzy sie dalej! Czekam na rozbudowane odpowiedzi!

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków